Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Kierunkowa Lampa Liniowa LINEA-2 z innowacyjnym LUMEN TWIST - NOWOŚĆ !

Nasza oferta poszerzyła się o kolejny ciekawy produkt jakim jest liniowa lampa LINEA-2 z regulowanym kątem świecenia Lumen Twist. Informacje na jej temat znajdują się w poniższym artykule a po szczegóły zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem maila: info@leding.eu lub tel. 52 522 22 38

  LAMPA LINIOWA LINEA-2 Z REGULOWANYM KIERUNKIEM ŚWIECENIA ?

LINEA-2  posiada innowacyjne rozwiązanie o nazwie  Lumen Twist 3600  stopni, dzięki któremu wektor strumienia światła lampy, można ustawić w dowolnym kierunku. Co zrobić w sytuacji ,kiedy musimy oświeltić miejsce pracy, ale nie możemy zmienić miejsca montażu lampy?.

LINEA-2 i system  LUMEN TWIST  będzie idealnym  rozwiązaniem tego problemu. Norma PN-EN 12464-1 , która standaryzuje oświetlenie w miejscach pracy, mówi również o wymaganiach specyficznych oświetlenia, o których trzeba pamiętać projektując oświetlenie w miejscach takich jak Pokoje konferencyjne ( nr.ref 5.29.6 ,tablica 5.29 Pokoje Konferencyjne). Więcej informacji związanych z oświetlaniem miejsc pracy znajdziesz w  artykule.

Lampa liniowa do zadań specjalnych Linea-2

Linea-2 lampa stworzona z myślą o oświetleniu liniowym stosowanym w przemyśle ale nie tylko. Doskonale sprawdzi się w halach magazynowych, produkcyjnych, do oświetlania i eksponowania powierzchni handlowych, jako oświetlenie ciągów komunikacyjnych, a nawet tablic lekcyjnych w szkole.

Prosty montaż LINEA-2

Wyjątkowym elementem konstrukcji Linea-2 jest możliwość instalacji natynkowej oraz zwieszanej dzięki zawiesiom ze stalowych linek. Przy pomocy prostych i niezawodnych uchwytów lampa Linea-2 jest rozwiązaniem elastycznym i posiada szeroki wachlarz zastosowań. Zaangażowaniu w projekty i instalacje naszych klientów zawsze staramy się odpowiadać na najważniejsze potrzeby aby dostarczyć odpowiedni produkt.

Powierzchnia ma znaczenie

Linea-2 to lampa modułowa z możliwością łączenia liniowego, to znaczy, że możemy instalować lampy jedna za drugą w ilości 12 i więcej sztuk w dowolnych odległościach. Długość lampy pozwala na oświetlenia znacznej powierzchni.

Widmo światła szyte na miarę

Barwa światła, oraz jego odpowiednie natężenie ma wpływ na zdolności psychofizyczne człowieka. Dzięki wynikom badań i doświadczeniu w produkcji lamp specjalistycznych stworzyliśmy rozwiązanie,które gwarantuje balans między wysoką wydajnością świetlną a pozytywnym wpływem neutralnej bieli o barwie 4000K na organizm ludzki. Poliwęglanowa obudowa oraz klosz, o klasie odporności mechanicznej IK08 wykazuje wytrzymałość na uderzenia o energii udarowej do 5J. Lampa została wykonana w technologi hermetycznej, o klasie szczelności IP65 co sprawia, że staje się ona pyłoszczelna oraz odporna na lanie cieczy z dowolnego kierunku.

Lampa liniowa bez efektu migotania i stroboskopowego.

Linea-2 została pozbawiona efektu migotania i stroboskopowego, jest to kluczowe jeśli myślimy o oświetleniu stanowisk pracy. Europejskie normy oświetlenia miejsc pracy takie jak PN-EN 12464-1 precyzują wiele specyficznych wymagań oświetleniowych. Technologia zastosowana w LINEA-2spełnia najnowsze dyrektywy Unijne wszędzie tam gdzie pojawiają się elementy ruchome maszyn oraz stanowiska pracy w warsztatach produkcyjnych. Szerzej o nowych przepisach stroboskopowości.
Bardzo ważnym elementem konstrukcji lampy jest zasilacz – serce każdego urządzenia elektronicznego. To dzięki temu elementowi lampa jest niezawodna. Lampa LINEA-2 ma poziom PF : 0.97.

Wysoka wydajność świetlna

Lampa Linea-2 jest produktem z wyjątkowo wysoką efektywnością energetyczną światła z oprawy 150lm/W. Wysoka sprawność światła jest ważnym parmetrem, który wpływa na wiele czynników przy planowaniu oświetlenia. Więcej światła za mniej mocy (czyli kosztów), mniej dodatkowych opraw oświetleniowych, mniej instalacji i mniej konserwacji na przyszłość. Efektywność energetyczna to zależność ,która stała się bardzo istotna dla nas wszystkich. Jednak Linea-2 to nie wyjątek a reguła jaką się kierujemy w kreowaniu nowych produktów. Więcej przykładów technologi jasnej przyszłości można znaleźć w artykule o naszych nowościach.

Linea-2 i innowacyjne LUMEN TWIST, czyli wydajne i przyjazne źródło światła.

Linea-2znajduje się w naszym najnowszym katalogu. Podsumowując wszystkie argumenty przemawiającym za tym produktem jest to, że możemy zastosować ją wszędzie. Jest przyjemna dla oka a zarazem niezawodna, jest przystępna i elastyczna w montażu. Pozbawiona efektów migotania i dowartościowana nowoczesnymi modułami led osiąga 150lm/W , a dzięki obrotowemu rozwiązaniu, również przynosi oszczędności wymierne i przestrzenne.

Lampa Linea-2 spełnia najnowsze standardy Unii Europejskiej o których już pisaliśmy. 

Nowe, postępujące zmiany i regulacje Unijne to większe wyzwania dla nas wszystkich. 

 

Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem maila: info@leding.eu lub tel. 52 522 22 38

Ostatnie artykuły