Chcesz dołączyć do zgranej drużyny LEDing? Serdecznie zapraszamy! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i współpracę z najlepszymi w swoim fachu.
Z aktualnymi ofertami pracy możesz zapoznać się poniżej.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu sprzedażowego energicznej i pozytywnie nastawionej do życia osoby na stanowisko:

Handlowiec/Specjalista ds. oświetlenia

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B
  • budowanie relacji partnerskich z klientami
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z jej polityką
  • sporządzanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji cenowych
  • udział w targach i konferencjach branżowych

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia m.in. średniego
  • czynnego prawa jazdy kat.B
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • zaangażowania w wykonywaną pracę oraz chęci do podnoszenia własnych kompetencji
  • komunikatywności, otwartości i zdolności negocjacyjnych
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz radzenia sobie ze stresem
  • pozytywnej energii i nastawienia na osiągnięcie celu
  • znajomości pakietu MS Office

           Mile widziana znajomość branży oświetleniowej.

Co oferujemy?

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w branży oświetleniowej
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej oraz premii uzależnionej od osiągniętego wyniku
  • miłą i przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • wsparcie w zakresie handlowym jak i formalnym
  • odpowiednie przeszkolenie z nowoczesnych technik handlowych
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji ( cv + list motywacyjny) na adres mailowy praca@leding.eu z dopiskiem o swoich oczekiwaniach finansowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm. )

Opis stanowiska:

  • Naprawa, diagnostyka i serwis urządzeń elektronicznych.
  • Realizacja zamówień klientów.
  • Sporządzanie dokumentów magazynowych.
  • Rozładunek i załadunek dostaw.

Wymagania:

  • Wiedza elektroniczna.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Zdolności manualne.
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Sumienność i dokładność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Kontakt z nowymi technologiami.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń zawierających CV oraz listy motywacyjny na adres e-mail: praca@leding.eu