Chcesz dołączyć do zgranej drużyny LEDing? Serdecznie zapraszamy! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i współpracę z najlepszymi w swoim fachu.
Z aktualnymi ofertami pracy możesz zapoznać się poniżej.

Opis stanowiska:

  • Naprawa, diagnostyka i serwis urządzeń elektronicznych.
  • Realizacja zamówień klientów.
  • Sporządzanie dokumentów magazynowych.
  • Rozładunek i załadunek dostaw.

Wymagania:

  • Wiedza elektroniczna.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Zdolności manualne.
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Sumienność i dokładność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Kontakt z nowymi technologiami.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń zawierających CV oraz listy motywacyjny na adres e-mail: praca@leding.eu