To zrozumiałe, że chcemy, aby wnętrza naszych mieszkań były jasne i przytulne, żeby zachęcały do spędzania w nich czasu. Zamiana tradycyjnych lamp na nowoczesne oświetlenie LED to szansa nie tylko na zbudowanie w każdym wnętrzu wyjątkowego klimatu, ale również na dużą oszczędność dla domowego budżetu.

Oświetlenie budynków mieszkalnych

Brak światła na klatce schodowej czy w piwnicy zawsze stanowi dla mieszkańców budynków wielorodzinnych duży problem. Lampy LED doskonale sprawdzą się w tego typu sytuacjach i odpowiednio zadbają o bezpieczeństwo lokatorów – nie tylko roztaczają przyjemne dla oka, ciepłe światło, ale przede wszystkim robią to o wiele wydajniej od tradycyjnych żarówek i halogenów, zużywając przy tym o wiele mniej energii. Modernizacja i wymiana oprawy na bardziej nowoczesną może przynieść wymierne oszczędności.

Projekty oświetlenia dla budynków mieszkalnych, które powstają w naszej pracowni zawsze tworzone są z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Rozwiązania, z których korzystamy podczas realizacji pozwalają na stworzenie instalacji dokładnie dopasowanej do potrzeb, a przy tym także atrakcyjnej pod względem wizualnym.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych plafonów, opraw I żarówek. Oferowane elementy oświetlenia budynków mieszkalnych zostały stworzone, by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń. Zamiana tradycyjnych lamp i źródeł światła na oświetlenie LED to nie tylko modernizacja, ale także gwarancja energooszczędności i szansa na zaoszczędzenie sporej kwoty przeznaczonej na prąd.

Szeroka oferta firmy 

Zajmujemy się sprzedażą elementów oświetlenia, które mogą być zamontowane w wielu przestrzeniach budynku wielorodzinnego lub domu. Prezentujemy między innymi lampę automatyczną LED SENSO – C. Posiada ona czujnik ruchu i zmierzchu PIR, dzięki czemu włącza się dopiero wówczas, gdy wykryje zmianę temperatury w otoczeniu. Oferowana lampa stanowi więc idealne wyposażenie klatki schodowej, piwnicy lub pomieszczeń gospodarczych. Istnieje opcja ustawienia progu jasności, a maksymalny zasięg detekcji ruchu, wynoszący aż 7 metrów, to gwarancja bardzo wydajnej pracy oferowanego produktu. Innym prezentowanym modelem jest panel LED PLATO ULTRA, montowany do sufitu i zapewniający bardzo wydajną pracę. Może być wykorzystany na korytarzach lub w pomieszczeniach gospodarczych. 

Akcesorium idealne na zewnątrz budynku

Propozycja naszego przedsiębiorstwa to nie tylko oświetlenie LED, które może być montowane wewnątrz budynków, ale także poza nimi. Oferujemy wodoszczelny panel LED AQUARIO pozwalający na oświetlenie wiat, garaży lub balkonów. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się także lampy administracyjne (ADMINO I PIKTO), przedstawiające nazwę ulicy oraz numer domu. Posiadają one czujnik zmierzchu, dzięki czemu lampa może się włączać w sposób automatyczny i niezauważalny dla mieszkańców. W swoim asortymencie posiadamy również oprawy parkowe mogące stanowić bardzo efektowne wyposażenie terenów zielonych wokół budynków wielorodzinnych, jak i przydomowego ogródka.


Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego produktu dla swoich potrzeb.