To zrozumiałe, że chcemy, aby wnętrza naszych mieszkań były jasne i przytulne, żeby zachęcały do spędzania w nich czasu. Zamiana tradycyjnych lamp na nowoczesne oświetlenie LED to szansa nie tylko na zbudowanie w każdym wnętrzu wyjątkowego klimatu, ale również na dużą oszczędność dla domowego budżetu.

Oświetlenie budynków mieszkalnych

 

Jakie światło wybrać na klatce schodowej czy w piwnicy? Wybór jest prosty: ledowe. Bezobsługowe, energooszczędne oświetlenie LED doskonale sprawdzi się w budynkach mieszkalnych do wewnątrz jak i na zewnątrz. Zadbają o bezpieczeństwo lokatorów – nie tylko roztaczają przyjemne dla oka, neutralne światło, ale przede wszystkim robią to o wiele wydajniej od tradycyjnych żarówek i halogenów, zużywając przy tym o wiele mniej energii. Modernizacja i wymiana oprawy na oprawę z czujnikami to sprawdzone rozwiazanie, które przyniesie wymierne oszczędności.

Lampa Senso - Czostała zaprojektowana do oświetlania części wspólnych budynków, takich jak klatki schodowe, ciągi komunikacyjne, piwnice budynków. Zasięg czujnika ruchu w Senso - C wynosi 7 metrów, a w połączeniu z 360o kątem detekcji ruchu powoduje że lampa świetnie radzi sobię z wykrywaniem osób które poruszają się po klatce schodowej. Plafon LEDprodukowany jest w wersjach o poborze mocy 10W, 15W, oraz 20W. Lampa dedykowana głównie dla wspólnot mieszkaniowych, bloków mieszkalnych i obiektów, gdzie poszukuje się inteligentnych rozwiązań automatycznych w zakresie oświetlenia LED.

Projekty oświetlenia dla budynków mieszkalnych, które powstają w naszej pracowni zawsze tworzone są z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Rozwiązania, z których korzystamy podczas realizacji pozwalają na stworzenie instalacji dokładnie dopasowanej do potrzeb, a przy tym także atrakcyjnej pod względem wizualnym.

Oznacz swój budynek numerem administracyjnym

Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się lampa administracyjnaADMINO Pozwala stworzyć jakościowe oświetlenie biur i urzędów, a ponadto ułatwia znalezienie odpowiedniego wejścia. Na powierzchni oprawy można umieścić informacje, takie jak nazwa ulicy oraz numer budynku. Lampa ADMINO w wersji podstawowej PL ADL5/230K401 posiada czujnik zmierzchu. Do każdej lampy Wykonujemy projekt graficzny bez dodatkowych kosztów.

Jakościowe oprawy zewnętrzne

Lampy z reguły montowane przy wejściu do budynku mają IP54 (PLAZA i SOL) lub IP65 (FALA). Plafon ze źródłem światła LEDPLAZAi SOLposiadają możliwość zmiany ustawień czujnika ruchu i zmierzchu bez konieczności zdejmowania lampy, ani używania narzędzi. Ustawienia czujników w lampach PLAZA i SOL odbywa się za pomocą dedykowanego pilota. Najnowszy moduł sterujący o nazwie Rango-2®  daje możliwość płynnego przełączania trybów pracy lampy. System sterowania umożliwia instalację wielu lamp w bliskiej odległości, bez ryzyka zakłóceń. Lampy działają w czterech trybach: w tryb ciągły, tryb w pełni automatyczny, tryb z czujnikiem zmierzchu oraz tryb z czujnikiem mikrofalowym. PLAZA MV to kwadratowa lampa LED z czujnikami ruchu i zmierzchu o poborze mocy 24W 3400lm i 18W 2500lm, SOL to okrągła wersja lampy o mocach: 15W 2100lm, 18W 2500lm i 24W 3400lm. Inna wersja lampy zewnętrznej z inną funkcjonalnoscią to FALA. Posiada czujnik mikrofalowy, mozliwość przełączenia mocy 8W/16W, czasu po ustaniu ruchu, ustawienie progu jasności oraz oświetlenie nocne 1W. Włączenie tej funkcji sprawi, iż oprawa po opuszczeniu obszaru detekcji ruchu nie gaśnie, a zmniejsza moc światła do 1W i świeci wg ustawień switchy.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się oprawy parkowe, które mogą być zastosowane na parkingu obok biura lub urzędu. Szeroki zasięg świecenia oraz klasa szczelności sprawiają, że jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów spośród wszystkich lamp. Okolice biur i urzędów jeszcze nigdy tak znakomicie się nie prezentowały, jak w chwili zamontowania dostarczanego przez nas oświetlenia. Posiadamy dwa kształty tego typu opraw - KULA z kloszem z poliweglany lub ze szkła mleczne lub przezroczyste oraz AURIS z daszkiem z IP 65. Do opraw posiadamy żródła światła CORN DRITTO (20W, 27W,36W) CORN FORTE (10W,30W, 50W) oraz CORN DIRECT(20W,40W,60W)

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty oraz do wybrania najodpowiedniejszego oświetlenia led. Korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań gwarantuje realizacje przeprowadzane w niezwykle precyzyjny i sprawny sposób.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych plafonów, opraw I żarówek. Oferowane elementy oświetlenia budynków mieszkalnych zostały stworzone, by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń. Zamiana tradycyjnych lamp i źródeł światła na oświetlenie LED to nie tylko modernizacja, ale także gwarancja energooszczędności i szansa na zaoszczędzenie sporej kwoty przeznaczonej na prąd.

Szeroka oferta firmy 

Zajmujemy się sprzedażą elementów oświetlenia, które mogą być zamontowane w wielu przestrzeniach budynku wielorodzinnego lub domu. Prezentujemy między innymi lampę automatyczną LED SENSO – C. Posiada ona czujnik ruchu i zmierzchu PIR, dzięki czemu włącza się dopiero wówczas, gdy wykryje zmianę temperatury w otoczeniu. Oferowana lampa stanowi więc idealne wyposażenie klatki schodowej, piwnicy lub pomieszczeń gospodarczych. Istnieje opcja ustawienia progu jasności, a maksymalny zasięg detekcji ruchu, wynoszący aż 7 metrów, to gwarancja bardzo wydajnej pracy oferowanego produktu. Innym prezentowanym modelem jest panel LED PLATO ULTRA, montowany do sufitu i zapewniający bardzo wydajną pracę. Może być wykorzystany na korytarzach lub w pomieszczeniach gospodarczych. 

Akcesorium idealne na zewnątrz budynku

Propozycja naszego przedsiębiorstwa to nie tylko oświetlenie LED, które może być montowane wewnątrz budynków, ale także poza nimi. Oferujemy wodoszczelny panel LED AQUARIO pozwalający na oświetlenie wiat, garaży lub balkonów. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się także lampy administracyjne (ADMINO I PIKTO), przedstawiające nazwę ulicy oraz numer domu. Posiadają one czujnik zmierzchu, dzięki czemu lampa może się włączać w sposób automatyczny i niezauważalny dla mieszkańców. W swoim asortymencie posiadamy również oprawy parkowe mogące stanowić bardzo efektowne wyposażenie terenów zielonych wokół budynków wielorodzinnych, jak i przydomowego ogródka.


Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego produktu dla swoich potrzeb.