Niewłaściwe światło w trakcie nauki nie tylko nie pozwala się skupić, ale również może prowadzić do problemów ze wzrokiem. Projektowane przez naszą firmę oprawy LED dla szkół pozwolą uczniom i studentom swobodnie zdobywać wiedzę bez ryzyka uszczerbku na zdrowiu i wprowadzą do placówek edukacyjnych powiew nowoczesności.

Oświetlenie dla uczelni i szkół

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowego oświetlenia LED. W ostatnim czasie oferta przedsiębiorstwa została wzbogacona między innymi o oprawy dla szkół i uczelni. Prezentowane akcesoria powstały, by zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki. Oferowane oświetlenie LED to gwarancja najbardziej optymalnego nasilenia światła oraz najodpowiedniejszego ustawienia jego źródła.

Szeroka oferta firmy

Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się oprawa rastrowa dla świetlówek elektronicznych T8. Posiada I klasę ochronności przeciwpożarowej, a także odbłyśniki z blachy stalowej, które zapewniają jeszcze lepszy efekt działania lampy. Dzięki wzmocnionym krawędziom korpusu nie ma ryzyka uszkodzenia lub odkształcenia się obudowy. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach - podłużnym oraz kwadratowym - dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania instalowanego akcesorium do wielkości sali.

Innym przykładem opraw idealnych do zastosowania w szkołach i na uczelniach jest panel LED PLATO ULTRA. Odznacza się on przede wszystkim niewielką wagą, równomiernie rozchodzącym się światłem oraz dużą mocą działania, co jest gwarancją stworzenia optymalnych warunków do pracy i nauki. Akcesorium idealnym do większych sal jest model panelu LED LUNGO, który posiada kąt świecenia wynoszący aż 120 stopni. Jego konstrukcja została wykonana z aluminium, dzięki czemu model znakomicie prezentuje się na suficie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania dla szkół i uczelni

Do pomieszczeń, takich jak szatnie czy szkolne łaźnie polecamy przede wszystkim panel LED WODOSZCZELNY AQUARIO. Jego odporność na wilgoć powoduje, że może być montowany nawet w pobliżu pryszniców, z których wydobywa się gorąca para wodna. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego akcesorium LED dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni lat liczne realizacje dają gwarancję sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.