Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

LEDing na Kongresie Zarządców Nieruchomości w Warszawie

  • kongres zarzadcow nieruchomosci Warszawa 2024
  • kongres zarzadcow nieruchomosci Warszawa 2024

Nasza firma na Kongresie Zarządców Nieruchomości w Warszawie

W ostatnich dniach nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w Kongresie Zarządców Nieruchomości, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie oświetlenia LED. Kongres okazał się niezwykle owocnym wydarzeniem, podczas którego mogliśmy odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących naszych produktów.

Tematy poruszane przy naszym stoisku:
Lampy do piwnic: Nasze energooszczędne i trwałe lampy LED hermetyczne, które mogą pracować w warunkach podwyższonej wilgotności piwnicznych.
Lampy na 24V: Lampy z czujnikami, pracujące w niskim napięciu, które są idealne do specjalistycznych zastosowań.
Moc bierna: Nasze rozwiązania minimalizują straty energii, co przekłada się na większą efektywność systemów oświetleniowych.
Lampy solarne: Ekologiczne i samowystarczalne źródła światła, które doskonale sprawdzają się w zewnętrznych aplikacjach.
Oświetlenie parkingów: Wytrzymałe i efektywne lampy zapewniające doskonałą widoczność oraz bezpieczeństwo.
Zewnętrzne lampy hybrydowe: Połączenie technologii LED i solarnej dla maksymalnej niezawodności i wydajności.
LEDing, jako czołowy producent oświetlenia LED w Polsce, jest zobowiązana do dostarczania najwyższej jakości produktów, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i doradztwa technicznego.

Kontakt e-mail: info@leding.eu

Dlaczego warto nas wybrać?
Nasze produkty charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, trwałością oraz energooszczędnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, nasze lampy LED są nie tylko wydajne, ale także przyjazne dla środowiska. Współpracujemy z różnymi branżami, oferując kompleksowe wsparcie od projektu aż po wdrożenie i serwisowanie oświetlenia​.

Zapraszamy do współpracy oraz do śledzenia naszych aktualności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży oświetleniowej!

 

kongres zarzadcow nieruchomości Warszawa

Ostatnie artykuły