Oświetlenie LED ogólnoświatową popularność zyskało w 2009 r. Na początku 2011 roku firma LEDING zdecydowała się na produkcję i dystrybucję lampy LED na polskim rynku.
Dzięki szerokiej współpracy z partnerami krajowymi i międzynarodowymi dostarczamy najnowsze osiągnięcia światowej techniki w dziedzinie oświetlenia. Wszystkie nasze produkty sprawdzane są w niezależnym laboratorium fotometrycznym oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Mają Państwo, więc pewność ich jakości i wytrzymałości.

Główna siedziba LEDing znajduje się w Bydgoszczy przy ulicy Kijowskiej 44. 

 

 

LEDing kompleksowo obsługuje potrzeby oświetleniowe kontrahentów.

Rozumiemy potrzeby i oczekiwania:

  • Dostępność lamp LED : Produkujemy lampy LED w Polsce, co ma wpływ na ich dostępność.

  • Dopasowanie oświetlenia LED i symulację : Tworzymy projekty i symulację oświetlenia, tak by oświetlenie spełniało standardy i normy oświetleniowe.

  • Autoryzowane wymiany oświetlenia w technologii LED : Dostarczamy najnowsze rozwiązania w dziedzinie oświetlenia LED a przez współpracę z firmami instalatorskimi w całym kraju, jesteśmy w stanie zmodernizować oświetlenie w dowolnym miejscu <więcej informacji>

  • Wdrażanie systemów oświetleniowych, zapewniających użytkownikom maksymalną wygodę i maksymalną oszczędność energii przy minimalizacji kosztów eksploatacji