Oświetlenie LED popularność ogólnoświatową zyskało w 2009 r. Właściciel naszej firmy bardzo mocno wierzył, że technologia ta posiada ogromną przyszłość, dlatego na początku 2011 powstała firma LEDING zajmująca się produkcją i dystrybucją lamp LED. Okazało się, że zjawisko elektroluminescencji zrewolucjonizowało rynek oświetleniowy. W ciągu tego czasu zaufała nam ogromna liczba klientów.

Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu jakości według normy ISO 9001:2015, ponieważ potrzeby klientów są dla nas najważniejsze. Swoje produkty projektujemy i realizujemy w oparciu o zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie, jak również kwalifikacje. Dzięki szerokiej współpracy z partnerami krajowymi i międzynarodowymi oraz uwzględnieniu wewnętrznych, jak  i zewnętrznych uwarunkowań naszej działalności, za każdym razem staramy się zaoferować naszym Klientom najnowsze osiągnięcia światowej techniki w dziedzinie oświetlenia. Wszystko to, aby osiągnąć nasz strategiczny cel, jakim jest zapewnienie profesjonalizmu w działaniu i oferowanie najwyższego standardu produktów i usług, gwarantujących doskonałą jakość, która będzie cieszyć się aprobatą Klienta.  
  
Od wielu lat staramy się utrzymywać pełne magazyny, dzięki czemu możemy realizować Państwa zamówienia natychmiast. Jeden z naszych klientów stwierdził „kupuje od was, bo wiem, że towar przyjdzie do mnie na drugi dzień”.

Wszystkie nasze produkty sprawdzane są w niezależnym laboratorium fotometrycznym oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Mają Państwo, więc pewność ich jakości i wytrzymałości. Wiemy jak ważna jest kompleksowa oferta, dlatego zapewniamy wizje lokalne oraz wykonanie projektu oświetleniowego.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, a przygotujemy darmową wycenę.

Siedziba

Główna siedziba LEDing.EU Sp. z o.o. znajduje się w Bydgoszczy przy ulicy Kijowskiej 44. 

 

 

Jesteśmy profesjonalną firmą, kompleksowo obsługującą potrzeby oświetleniowe naszych kontrahentów.

Promujemy wyłącznie rozwiązania ekologiczne przyjazne ludziom i środowisku.

Osiągamy to poprzez:

  • doskonałe wyniki finansowe oraz ich korzystny wzrost, a przez to udane wprowadzanie na rynek nowatorskich produktów z branży oświetleniowej
  • oferowanie naszym klientom produktów energooszczędnych, przyjaznych środowisku naturalnemu 
  • wdrażanie systemów oświetleniowych zapewniających użytkownikom maksymalną wygodę i maksymalną oszczędność energii przy minimalizacji kosztów eksploatacji
  • ciągły rozwój potencjału ludzkiego oraz uzyskiwanie przewagi konkurencyjnej na bazie naszych produktów, naszej wiedzy, zdolności i umiejętności.