Odpowiednie oświetlenie to jeden z najważniejszych warunków ergonomicznego stanowiska pracy. Dzięki naszym lampom LED biurowe przestrzenie i wnętrza urzędów nabiorą zupełnie nowego charakteru, ale przede wszystkim umożliwią pracownikom swobodne wykonywanie swoich obowiązków i zadbają o odpowiednią atmosferę.

Oświetlenie biur i urzędów

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych akcesoriów oświetleniowych. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o oprawy dla biur i urzędów. Prezentujemy automatyczną lampę LED, która może być montowana na klatkach schodowych oraz przy wejściu do budynku. Jej elementami wyposażenia jest czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu zapobiegający włączaniu się oświetlenia, gdy nie ma takiej potrzeby.

Oznacz swój budynek

Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszy się lampa administracyjna. Pozwala stworzyć jakościowe oświetlenie biur i urzędów, a ponadto ułatwia znalezienie odpowiedniego wejścia. Na powierzchni oprawy można umieścić informacje, takie jak nazwa ulicy oraz numer budynku. Ważną informacją jest fakt, że tego typu projekty oznaczeń nasza firma wykonuje bez dodatkowych kosztów.

Jakościowe oprawy zewnętrzne

Oferta naszej firmy to także znakomitej jakości lampy wodoszczelne. Z reguły są one montowane przy wejściu do budynku. Oferowany model LED AQUARIO może pracować w temperaturach od –10 do nawet +40 stopni Celsjusza. Aluminiowa obudowa i klasa odporności mechanicznej gwarantują solidność konstrukcji oraz sprawne działanie urządzenia nawet przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek napraw.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się oprawy parkowe, które mogą być zastosowane na parkingu obok biura lub urzędu. Szeroki zasięg świecenia oraz klasa szczelności sprawiają, że jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów spośród wszystkich lamp. Okolice biur i urzędów jeszcze nigdy tak znakomicie się nie prezentowały, jak w chwili zamontowania dostarczanego przez nas oświetlenia. Posiadamy dwa kształty tego typu opraw - kulę oraz stożek.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszych lamp do biur i urzędów. Korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań gwarantuje realizacje przeprowadzane w niezwykle precyzyjny i sprawny sposób.