Od ich sprawnego działania zależy widoczność na drodze, a co za tym idzie bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych. Z pomocą technologii LED można stworzyć oświetlenie ulic, które nie tylko charakteryzuje się dużo wyższą wydajnością, ale również odporne jest na działanie niesprzyjających warunków pogodowych.

Oświetlenie placów, parkingów i ulic

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie jakościowych akcesoriów oświetleniowych. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów cieszą się lampy przeznaczone na place, parkingi oraz ulice. Oferowane przez nas produkty odznaczają się wytrzymałością oraz możliwością użytkowania nawet przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia. Dzięki jakościowemu wykonaniu dostarczany asortyment jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie wody oraz mrozów.

Szeroka oferta firmy

Oferta naszego przedsiębiorstwa to między innymi model lamy ulicznej NERO LED. Posiada aluminiową oprawę i bardzo szeroki kąt świecenia. Dysponujemy asortymentem w wielu rozmiarach oraz o różnych mocach, co daje nam pewność dostosowania się do oczekiwań każdego z klientów. W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, oferowane przez nas oświetlenie LED charakteryzuje się dziesięciokrotnie niższym poborem energii elektrycznej, co bardzo pozytywnie wpływa na środowisko.

W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o model VETRO LED. Został wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie wilgoci, a także niskich i wysokich temperatur. Tego typu oświetlenie stanowi znakomite uzupełnienie dróg osiedlowych oraz parków. Dzięki dużej jasności świecenia zapewnia bezpieczeństwo poruszania się po ulicy nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów oświetleniowych dla swoich potrzeb. Dostarczane przez nas produkty znajdą swoje zastosowanie nie tylko na parkingach i placach, ale wybrane modele mogą stanowić znakomite wyposażenie prywatnych ogrodów. Do tego celu polecamy przede wszystkim model AURIS, który doskonale oświetli całą przestrzeń wokół domu. Oferowany produkt znakomicie się prezentuje, co sprawia, że stanowi bardzo estetyczne uzupełnienie posiadłości.