Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

ŚWIATŁO W MIEJSCU PRACY

Nie ulega wątpliwości, że prawidłowo skonfigurowane oświetlenie w miejscu pracy wpływa pozytywnie zarówno na samopoczucie, jak i efektywność działań osób zatrudnionych. Zamontowane lampy i akcesoria mogą pełnić różne funkcje. Chodzi przede wszystkim o zapewnienie bezpieczeństwa (odpowiednie oświetlenie schodów, korytarzy i dróg ewakuacyjnych). Oprócz tego niezwykle istotny jest także komfort. Właściwie opracowane oświetlenie LED przy biurku ...
Czytaj więcej

Nowe etykiety energetyczne - co się zmieniło?

Od kilku już miesięcy, na różnych urządzeniach RTV i AGD można spotkać inne niż dotychczas etykiety energetyczne. Zmiany dotyczą także źródeł światła. Co się zmieniło i dlaczego? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.
Czytaj więcej

NOWY KATALOG 2022/A

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem produktowym 2022/A. Znajdą tu Państwo szeroki wybór lamp LED m.in. dla budownictwa mieszkaniowego, hal produkcyjnych i magazynowych, sal biurowych i konferencyjnych, laboratoriów i szpitali oraz firm instalacyjno-elektrycznych. Katalog został również wzbogacony o zupełnie nowe naświetlacze, świetlówki oraz taśmy LED.
Czytaj więcej

ŚWIETLÓWKI LINIO LED T5

Poszerzamy asortyment :) Świetlówki LINIO LED T5 teraz także 12W i 20W. Szklana świetlówka dla oprawy o zasilaniu jednostronnym świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, garażach, magazynach, sklepach czy innych obiektach handlowych.
Czytaj więcej

PROMOCJA !!!

MEGA OKAZJA!! PROMOCJA NA WSZYSTKIE ŻARÓWKI LED CORN PRO ! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty...
Czytaj więcej
1238