Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

ŚWIETLÓWKI LINIO LED T5

Poszerzamy asortyment :) Świetlówki LINIO LED T5 teraz także 12W i 20W. Szklana świetlówka dla oprawy o zasilaniu jednostronnym świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, garażach, magazynach, sklepach czy innych obiektach handlowych.
Czytaj więcej

PROMOCJA !!!

MEGA OKAZJA!! PROMOCJA NA WSZYSTKIE ŻARÓWKI LED CORN PRO ! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty...
Czytaj więcej

Jakie są zalety oświetlenia LED?

W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszy się oświetlenie LED. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania oświetleniowe oparte tylko i wyłącznie o takową technologię.
Czytaj więcej
1238