Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Oświadczenie

Oferowanie produktów najwyższej jakości jest dla marki Leding.EU najważniejszym priorytetem. Dlatego ze względu na otrzymane informacje o niespełnieniu standardów bezpieczeństwa przez jeden z naszych produktów informujemy co następuje: 
Czytaj więcej

Jaką świetlówkę wybrać?

Zapraszamy do obejrzenia filmu. Pomagamy dokonywać świadomego zakupu świetlówek ledowych. Sprawdzamy, jakie świetlówki led są dobre i na czym polega energooszczędność i wpływ współczynnika mocy.
Czytaj więcej

Nowy Katalog 2024

Nowy katalog z naszymi produktami już dostępny!. Znajdziesz w nim nowe lampy LED, ceramiczne żarówki z warystorem,
Czytaj więcej

Wyprzedaż 2023

Nowa oferta wyprzedażowa na źródła światła LED a w niej Naświetlacze LED, żarówki LED wysokiej mocy, zamienniki źródeł sodowych i metalohalogenowych.
Czytaj więcej

Lampa liniowa LINEA-2 LED 10200 lumenów

Nowa lampa LINEA-2 LED to lampa z możliwością kierunkowania światła. Dokładne ustawienie kierunku świecenia lampy zwiększa skuteczność światła o 80%, to szczególnie ważne w obecnych czasach gdy koszt energii elektrycznej jest jednym z najwyższych w historii. zmiana kierunku świecenia LINEA-2 nie wymaga użycia narzędzi - wystarczy obrócić lampę zamocowaną w uchwytach. LINEA-2 jest wyposażona w przełącznik mocy (40 - 60W) generuje do 10200 lumenów...
Czytaj więcej
1239