Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Nowość Panel LED Extenso

Rewolucyjne Oświetlenie dla Twojego Biura: Panel LED Extenso...

Oświetlenie dla Twojego Biura: Panel LED Extenso

W dzisiejszych czasach, kiedy tak wiele z nas spędza czas pracując w biurze, odpowiednie oświetlenie staje się kluczowe dla komfortu, jak również efektywności naszej pracy. Panel LED Extenso to nowoczesne rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników biur, korytarzy czy innych przestrzeni.

Skontaktuj się z nami – Znajdź Idealne Rozwiązanie dla Swojego biura.


Uniwersalność Montażu

Panel LED Extenso oferuje aż trzy sposoby montażu: natynkowy, idealny dla miejsc, gdzie nie mamy możliwości zabudowy sufitu; w sufitach podwieszanych, co zapewnia eleganckie i spójne wykończenie przestrzeni, oraz na zawiesiach, co pozwala na dowolne dostosowanie wysokości światła do potrzeb pomieszczenia. Taka wszechstronność gwarantuje, że panel świetnie wpasuje się w każdą przestrzeń.

Skontaktuj się z nami – by stworzyć projekt oświetlenia dla biura zgodnie z normą PN-EN 12464


Moc i Efektywność

Oświetlenie to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim funkcjonalności. Panel LED Extenso zasilany jest napięciem od 90 do 253V przy 50Hz, oferując moc 40W. Dzięki temu, emituje jasne światło o natężeniu 4000 lumenów, co sprawia, że każde pomieszczenie staje się doskonale oświetlone, bez niepotrzebnego marnowania energii.

Wybór Barwy Światła

Każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o barwę światła, która wpływa na nasze samopoczucie oraz zdolność do koncentracji. Panel LED Extenso daje możliwość wyboru między ciepłą barwą 3000K, idealną do stworzenia przytulnej atmosfery, a neutralną 4000K, która doskonale imituje naturalne światło dzienne. Takie opcje pozwalają na dostosowanie oświetlenia do charakteru pracy i osobistych preferencji.

Długa Żywotność i Bezpieczeństwo

Z myślą o długotrwałym użytkowaniu, panel LED Extenso został zaprojektowany tak, aby służył przez 50 000 godzin, co przy standardowym użytkowaniu oznacza lata niezawodnego oświetlenia. Dodatkowo, II klasa ochronności przeciwporażeniowej oraz mleczny klosz zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Temperatura pracy panelu, od -15°C do +50°C, gwarantuje stabilność i efektywność nawet w ekstremalnych warunkach.

Podsumowanie

Panel LED Extenso to znakomita inwestycja dla każdego, kto szuka wydajnego, uniwersalnego i stylowego rozwiązania oświetleniowego. Dzięki możliwości wyboru barwy światła oraz łatwości montażu, idealnie wpasuje się w potrzeby każdego biura czy przestrzeni roboczej, zapewniając komfort i efektywność pracy na najwyższym poziomie.

Kontakt: Znajdź Idealne Rozwiązanie Oświetleniowe

Masz pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze oświetlenie dla Twojej szkoły, biura, lub innego obiektu.

 

Ostatnie artykuły