Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Wybierz Idealny Czujnik Ruchu do Oświetlenia – Porównanie Mikrofalowych i PIR

Odkryj zaawansowane oświetlenie LED z czujnikami ruchu PIR i mikrofalowymi. Modele Senso-C, SOL i PLAZA zapewniają bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Oświetlenie Klatek Schodowych: Bezpieczeństwo i Oszczędności

 

Zapotrzebowanie na Energooszczędne i Bezpieczne Rozwiązanie

W obliczu rosnącej potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa oraz oszczędności energii, wybór efektywnego systemu oświetlenia stał się kluczowy. Szczególnie klatki schodowe wymagają oświetlenia, które reaguje na obecność ludzi, minimalizując jednocześnie zużycie energii.

Senso-C z Czujnikiem PIR

Lampa Senso-C, wyposażona w czujnik ruchu PIR, doskonale odpowiada na te wyzwania. Czujnik PIR skutecznie wykrywa ruch poprzez zmiany temperatury, co pozwala na aktywację światła tylko wtedy, gdy jest to konieczne, zapewniając znaczące oszczędności energetyczne. Dodatkowo, możliwość dołączenia modułu awaryjnego i praca na zasilaniu 24V czynią Senso-C niezawodnym wyborem dla klatek schodowych.

Skontaktuj się z nami – Znajdź Idealne Rozwiązanie dla Swojej Klatki Schodowej

 

 


Oświetlenie Zewnętrzne i Duże Przestrzenie: Potrzeba Skutecznej Detekcji

 

Wykrywanie Ruchu przez Przeszkody

Wyzwaniem jest zapewnienie oświetlenia, które efektywnie reaguje na ruch w trudnych warunkach, np. przez przeszkody lub w dużej przestrzeni.

SOL i PLAZA z Czujnikami Mikrofalowymi

Modele SOL i PLAZA, z czujnikami mikrofalowymi, oferują zaawansowaną detekcję ruchu, nawet przez przeszkody, oraz możliwość zmiany pola zasięgu czujnika ruchu . Funkcja regulacji trybu pracy za pomocą pilota dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania, umożliwiając łatwe dostosowanie ustawień oświetlenia do bieżących potrzeb.

Skontaktuj się z nami – Optymalizuj Oświetlenie Zewnętrzne i Duże Przestrzenie


Wybór Oświetlenia Dostosowany do Twoich Potrzeb

Wybierając między czujnikiem mikrofalowym a PIR, kluczowe jest rozważenie specyfiki miejsca oraz oczekiwanych korzyści. Senso-C, SOL i PLAZA oferują różnorodne rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo i oszczędność energetyczną, odpowiadając na specyficzne potrzeby użytkowników.

Kontakt: Znajdź Idealne Rozwiązanie Oświetleniowe

Masz pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze oświetlenie dla Twojego domu, biura, czy innego obiektu.

Więcej zobaczysz w filmie, kliknij w obrazek.

Ostatnie artykuły