Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Co dają żarówki LED wyposażone w warystor?

Czy każda żarówka LED jest taka sama? Jak ważna jest jakość produktu?

Wielu z Państwa zapewne spotkało się z zawodem po zakupie żarówki LED. Po kilku tygodniach/miesiącach przestawała działać. Wyższe lub niższe koszta poniesione na zakup zapewne też nie miały wpływu na ich jakość. Dlaczego tak się dzieje?

Producenci oświetlenia LED często prześcigają się w tym aby osiągnąć jak najlepsze parametry techniczne w swoich produktach. Niestety to nie wystarczy. Nic nie da wygórowana ilość lumenów czy długi czas pracy, jeżeli źródło światła nie jest przystosowane do dobrego odprowadzania ciepła oraz nie jest odporne na przepięcia w gniazdku. 

Leding.eu stawia na wysoką jakość produktu, dlatego używamy najwyższej jakości surowców. Nasza linia żarówek LED wytworzona została z użyciem elementów ceramicznych. Dzięki temu osiągnęliśmy o wiele lepsze parametry odprowadzania ciepła. Konsekwencją tego jest znacząco wydłużona żywotność produktów. Postaraliśmy się także rozwiązać występujący na większości Polski problem przepalania źródeł światła przez przepięcia w instalacjach elektrycznej. Przesył energii niestety nie zawsze jest jednorodny, a żarówki do tego przystosowane. W naszych źródłach LED zamontowaliśmy warystor, który niweluje wyżej opisany problem.

Oprócz wszystkich wymienionych zalet nasze źarówki LED są bardzo wydajne i osiągają nawet 135 lm/W. Dostosowane zostały do większości opraw i posiadają gwinty E27, GU10 oraz MR16.

Jeżeli są Państwo zainteresowani bezawaryjnymi źródłami światła najwyższej jakości zapraszamy do kontaktu.

Ostatnie artykuły