Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Wrocławskie seminarium dla projektantów

Seminaria na temat Instalacji Elektrycznych i Automatyki Budynków odbyły się 25 października 2018 we Wrocławiu. Kilka zdjęć ze spotkania w artykule.

25 października 2018 roku nasza firma brała udział  w kolejnych już semiariach dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć. Tematem przewodnim były Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków. Spotkanie we Wrocławiu cieszyło się dużym zainteresowaniem przybyłych uczestników. Firma Leding na swoim stanowisku prezentowała zalety Energooszczędnych tub LED.

Ostatnie artykuły