Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Ważna informacja

dotycząca aktualnej organizacji pracy firmy Leding.Eu

" Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszonym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego i szybko rozprzestrzeniającym się wirusem COVID-19 firma Leding.Eu dnia 13.03.2020 do odwołania ogłosila zarządzenie, które ma na celu zminimalizowanie ryzyka zarażenia się koronawirusem COVID-19. 
1. W siedzibie firmy osoby z zewnątrz (kurierzy,klienci,listonosz) nie mogą poruszać się po firmie. 
2. Kurierów prosimy o dostosowanie się do zaleceń znajdujących się przy wejściu do firmy - tj. dezynfekcja rąk oraz poczekanie na odpowiednią osobę przy wejściu do firmy. Dozwolone jest pozostawienie i odbiór paczek tylko i wyłącznie przy wejściu do firmy i zachowanie szczególnych środków ostrożności - odpowiednia odległość, dezynfekcja rąk itp.
3. Klientów po odbiór towaru prosimy o wcześniejszy kontakt z handlowcem. Odbiór towaru odbywać się będzie przy wejściu do firmy i zachowanie szczególnych środków ostrożności. 
4. Nasi handlowcy będą pracować zdalnie, także prosimy o kontakt z nimi telefoniczny i mailowy. 
Pomimo powyższych środków bezpieczeństwa, które wdrożyliśmy do naszej firmy zapewniamy Państwa, że firma Leding.Eu pracuje i realizuje zamówienia na bieżąco."

Ostatnie artykuły