Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Uzyskaliśmy Atest Państwowego Zakładu Higieny

Panele LED, które go otrzymały mogą służyć do oświetlania pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej oraz na korytarzach i ciągach komunikacyjnych

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że 17 lutego 2020r. uzyskaliśmy atest PZH dla paneli PLATO-3, PLATO ULTRA oraz LUNGO od Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. 

Numer atestu: B-BK-60212-0148/19

Ważny do 17.02.2025 r. 

Jest to kolejny krok w poszerzeniu naszej działalności o ośrodki lecznicze, wykonujące działalność handlowo-usługową oraz placówki oświatowo-wychowawcze. Lampy LED z atestem mogą być montowane w miejscach gdzie jest produkowana, przetwarzana lub przechowywana żywność. Służą także do oświetlania powirzchni czystych, czyli w przychodniach, szpitalach czy gabinetach lekarskich.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu przedstawienia oferty.

Ostatnie artykuły