Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Targi Światło Warszawa 2019

Kolejna edycja największych Targów Oświetlenia organizowanych w Polsce, w której braliśmy udział.

Leding.EU Sp. z o.o. nie zwlania tempa. Zaprezentowaliśmy swoje produkty na 27 Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego w Warszawie, które odbyły się w dniach 13-15 marca 2019 r. Zainteresowanie zwiedzających, jak zwykle było bardzo duże. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą równie udane. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Ostatnie artykuły