Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Targi Nowych Technologii w Krakowie

16-17 czerwca 2018 roku nasza Firma brała udział w targach Nowych Technologii w  Krakowie.  Nasze  produkty prezentowane na stoisku cieszyły sie wielkim zainteresowaniem przybyłych gości

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz - czyli ciekawe, innowacyjne rozwiązania, oferowane przez branżę budownictwa.

W czerwcu firmy z branży budowlanej i designu po raz drugi mogły zaprezentować swoją ofertę w Expo Kraków podczas targów poświęconych nowym technologiom w budownictwie, instalacji oraz wyposażeniu wnętrz. Wydarzenie skierowane było do osób, które szukają nowości branżowych, ale również do osób, które budują lub remontują swój dom i potrzebują inspiracji budowlanych czy wnętrzarskich.

Wiele nowatorskich rozwiązań - wykorzystywanych zarówno w początkowych etapach budowy, jak i w późniejszych fazach, aż do etapu wyposażania wnętrz, dekorowania pomieszczeń. Wszystko pokazane w jednym miejscu i czasie.

W krakowskich targach zaprezentowało się wśród nas ok. 100 wystawców, z szeroko pojętej branży budownictwa. Targi umożliwiły spotkania, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, poznanie przyszłych partnerów w interesach, a przede wszystkim zaprezentowanie swojej oferty przed tysiącami potencjalnych klientów

Ostatnie artykuły