Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Świetlówki LED - najszersza grupa produktowa naszej marki

Wielu producentów stawia na oprawy bez wymiennego źródła światła. Dlaczego Leding.EU nie jest zwolennikiem tej opinii?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kupując oprawę z wbudowanym źródłem światła może okazać się, że po kilku latach nie będą mogli Państwo z niej korzystać. Zwracamy szczególną uwagę na zadowolenie naszych klientów, dlatego polecamy inne rozwiązanie. Nasze rastry stworzone zostały z najtrwalszych materiałów. Dzięki temu produkt może być używany wiele lat.

Jako producent świetlówek LED staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę. Obecnie posiadamy aż 36 modeli. Wśród nich mogą Państwo wybrać różne barwy światła, zasilanie na 230 lub 24V oraz wydajność nawet do 160 lm/W.

Wiemy, że wymienne źródła światła led to przyszłość. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami aby uzyskać więcej szczegółów.

Ostatnie artykuły