Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Seminarium dla projektantów w Lublinie i w Warszawie

Seminaria Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków odbyły się 16 października 2018 w Lublinie i 17 października 2018 w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia kilku wybranych zdjęć.

16 i 17 października 2018 roku Firma LEDING.EU Sp. z o.o. uczestniczyła  w semiariach dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, które odbyły się w Lublinie i Warszawie. Seminaria skierowane były również  dla biur projektowych oraz inwestorów instystucjonalnych. Zagadnieniami omawianymi na spotkaniach były Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków. Spotkania cieszyły się wielkim zainteresowaniem przybyłych  gości. Firma Leding na swoim stanowisku promowała zalety Energooszczednych tub LED jako najnowsze zamienniki tradycyjnych świetlówek.

Ostatnie artykuły