Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Seminaria w Łodzi i Bydgoszczy

6 i 7 lutego 2019 roku nasza firma brała udział w kolejnych Seminariach dla Projektantów Instalacji Elektrycznych Niskich Napięć oraz Zarządców Nieruchomości

Marka Leding.EU przedstawiła temat energooszczędnych lamp led dla przemysłu i mieszkalnictwa oraz możliwości finansowania modernizacji oświetlenia z oszczędności. Spotkania w Łodzi i Bydgoszczy cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych uczestników. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.

Ostatnie artykuły