Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Seminaria Regionalne Wrocław

Właśnie rozpoczęliśmy kolejny rok współpracy z Millenium Gazetą Budowlaną w zakresie uczestnictwa i przedstawienia zagadnień dla projektantów i wykonawców instalacji elektrycznych niskich napięć oraz automatyki budynków

Seminaria odbywać się będą regularnie w różnych miastach Polski do końca 2020 r. W ubiegłym tygodniu mieliśmy możliwość omawiać zagadnienia związane z oświetleniem led we Wrocławiu. Frekwencja uczesników, jak zwykle była wysoka. Spotkania te dają możliwość zarówno wysłuchania nowinek z branży led, jak również osobistego porozmawiania z naszymi handlowcami i zapoznania się z asortymentem firmy Leding.EU. Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć z tego wydarzenia. Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym seminarium w rejonie świętokrzyskim (Kielce).

Ostatnie artykuły