Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Seminaria Regionalne Łódź

Kolejne z cyklu spotkanie i przedstawienie asortymentu marki Leding.EU w województwie łódzkim

Seminaria pt. "Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków" tym razem odbyły się w Łodzi. Tradycyjnie już zaprezentowaliśmy sylwetkę naszej firmy oraz wszystkie najnowsze produkty z oferty.

Bardzo cieszymy się z licznej frekwencji. Mamy nadzieję, że podczas konsultacji udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jeżeli w dalszym ciągu chcieliby Państwo uzyskać jakieś informacje zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę organizatorów wydarzenia.

Ostatnie artykuły