Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Prezentacja w Rzeszowie, Krakowie, Sopocie i Warszawie

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniach 29-30 maja oraz 4-5 czerwca 2019 r. odbyły się kolejne z serii seminariów nt. instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej budynków.

Skierowane jest ono do projektantów instalacji elektrycznych, instalatorów oraz administatorów budynków. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym cyklu, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja do spotkania i zapoznania się z nowościami na rynku, w tym automatycznym oświetleniu LED. Na miejscu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa liczne pytania. Zapraszamy na kolejne edycje tuż po przerwie wakacyjnej.

Ostatnie artykuły