Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Oprawy led marki Leding.EU wywołały duże zainteresowanie

W listopadzie wzięliśmy udział w trzech edycjach seminariów dla instalatorów i projektantów instalacji oświetleniowych. To ostatnie z serii spotkań w roku 2019.

Niedawne wydarzenia odbyły się w Sopocie, Krakowie i Katowicach. Instalatorzy elektryczni, projektanci oraz inwestorzy instytucjonalni byli ogromnie zainteresowani naszymi lampami led - zachęcamy do oglądania zdjęć. Miło nam poinformować, że do końca 2020 r. będziemy mogli spotkać się z Państwem na kolejnych 21 seminariach i opowiedzieć o najlepszych rozwiązaniach w dziedzinie oświetlenia led. Organizatorem spotkania jest Millennium Gazeta Budowlana. W ramach Instalacji elektrycznych i Automatyki budynków omawiane będą tematy związane z zakresem uprawnień upoważniających do projektowania instalacji elektrycznych do 1 kV tj.: oświetlenie, okablowanie (w tym strukturalne), zabezpieczenie instalacji elektrycznej, rozdzielnie niskich napięć, zasilanie awaryjne, ochrona odgromowa, zarządzanie i sterowanie budynkiem, monitoring, alarmy itp. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami aby dowiedzieć się w jakim terminie będziemy w Państwa mieście.

Ostatnie artykuły