Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Oprawy awaryjne Leding.EU z certyfikatem CNBOP

Firma Leding.EU oferuje plafony led SENSO-C z modułem awaryjnym, które spełniają wszystkie normy krajowe oraz europejskie. 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury oświetlenie awaryjne należy stosować m.in. na drogach ewakuacyjnych w wysokich i wysokościowych budynkach użyteczności publicznej i zamieszkania zbiorowego. Wynika z tego, że każdy budynek powyżej 9 kondygnacji powinien mieć zamontowane lampy z modułem awaryjnym.

Certyfikat CNBOP jest niezbędny do odbioru prac instalacji awaryjnej w obiekcie. Osoba do tego uprawniona w przeciwnym razie nie podpisze protokołu.

W zależności od Państwa potrzeb posiadamy 4 warianty opraw z certyfikatem CNBOP. Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwem dopuszczenia w zakładce DO POBRANIA lub do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 (52) 522 22 38.

Ostatnie artykuły