Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Opolskie seminarium dla projektantów

Firma Leding uczestniczyła w Seminarium: Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków, które odbyło się w Opolu w dniu 27 września 2018r w hotelu MERCURE .

 

 27 wrzesnia 2018 Firma LEDING.EU Sp. z o.o. uczestniczyła  w semiariach dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, które odbyły się w Opolu. Seminarium skierowane byłorównież  dla biur projektowych oraz inwestorów instystucjonalnych. Głowynymi tematami spotkania były Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków. Seminarium cieszyło się wielkim zainteresowaniem przybyłych  gości. Nasza firmana swoim stanowisku promowała zalety Energooszczednych tub LED jako najnowsze zamienniki tradycyjnych świetlówek.

Ostatnie artykuły