Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

NOWOŚCI

Najnowsze plafony LED przystosowane do pracy ciągłej oraz zautomatyzowane

Chcielibyśmy przedstawić Pańswtu nową gupę plafonów LED SOL i PLAZA, dostępnych w różnych mocach. Lampy te mogą posiadać mikrofalowy czujnik ruchu i zmierzchu. Ich sterowanie jest bardzo wygodne, ponieważ do ich ustawienia używa się pilota. Jedna sztuka wystarczy do regulacji grupy produktów w całym budynku wielorodzinnym.

Wydajność świetlna plafonów Plaza i Sol jest wysoka w tej grupie asortymentowej- osiągają 130 lm/W. W związku z licznymi sygnałami ze strony naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić oprócz tradycyjnego okrągłego kształtu, także lampę kwadratową.

Przypominamy, że ze względu na obecnie wzmożone wymagania utrzymania higieny w częściach wspólnych budynków, nasze produkty nie narażają Państwa na zagrożenie. Dzięki zastosowaniu lampy automatycznej można zlikwidować włączniki światła.

Jeżeli jeszcze nie zdążyli Państwo wykonać modernizacji w swojej spółdzielni lub wspólnocie zachęcamy do bezpiecznego kontaktu telefonicznego. W łatwy sposób możemy zaradzić rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów na klawiszach urchamiających lampy.

Ostatnie artykuły