Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

NOWOŚCI

Najnowsze plafony LED przystosowane do pracy ciągłej oraz zautomatyzowane

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nową grupę plafonów LED SOL i PLAZA, dostępnych w różnych mocach. Lampy te mogą posiadać mikrofalowy czujnik ruchu i zmierzchu. Ich sterowanie jest bardzo wygodne, ponieważ do ich ustawienia używa się pilota. Jedna sztuka wystarczy do regulacji grupy produktów w całym budynku wielorodzinnym.

Wydajność świetlna plafonów Plaza i Sol jest wysoka w tej grupie asortymentowej- osiągają 130 lm/W. W związku z licznymi sygnałami ze strony naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić oprócz tradycyjnego okrągłego kształtu, także lampę kwadratową.

Przypominamy, że ze względu na obecnie wzmożone wymagania utrzymania higieny w częściach wspólnych budynków, nasze produkty nie narażają Państwa na zagrożenie. Dzięki zastosowaniu lampy automatycznej można zlikwidować włączniki światła.

Jeżeli jeszcze nie zdążyli Państwo wykonać modernizacji w swojej spółdzielni lub wspólnocie zachęcamy do bezpiecznego kontaktu telefonicznego. W łatwy sposób możemy zaradzić rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów na klawiszach uruchamiających lampy.

więcej na expert.leding.eu

Ostatnie artykuły