Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

NOWOŚĆ Żarówki do opraw parkowych oraz ulicznych FORTE i DRITTO

Źródła LED są świetną alternatywą wobec tradycyjnego oświetlenia miejskiego, do parku czy ulicznego. W zależności od zapotrzebowania klienta posiadamy żarówki o różnej konstrukcji i kątach świecenia

W dobie oszczędności w zużyciu energii przez wiele organów i instytucji, wychodzimy naszym klientom na przeciw. Oprócz zmniejszenia poboru mocy unikamy także kosztów wymiany całej oprawy. Nasze najnowsze żarówki LED FORTE i DRITTO  osiągają bardzo dużą wydajność 120lm/W.
Zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami technicznymi.

Ostatnie artykuły