Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

NOWOŚĆ Cantina DUO

Lampa piwniczna z dwoma czujnikami na podczerwień.

Większość spółdzielni mieszkaniowych mimo automatyzacji oświetlenia na klatkach schodowych decyduje się w piwnicach zrezygnować z tego rozwiązania. Leding.EU postawił na nowatorskie rozwiązanie. Umieściliśmy w standardowej oprawie cantina 2 czujniki PIR, które nie będą, tak jak mikrofala przenikać przez ściany i drzwi. Dzięki temu lampy mogą pracować bez zakłóceń. Dwa sensory zapewnią rownomierny i odpowiednio długi zasięg detekcji ruchu. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami lampy. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych handlowców.

Ostatnie artykuły