Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Nowe NAŚWIETLACZE LED do pracy ciągłej i z czujnikiem PIR

Poszerzyliśmy naszą ofertę o nowoczesne naświetlacze LED.

Naświetlacze wyróżnia solidność wykonania, pryzmatyczny klosz oraz nowoczesne ledy SMD 2835. Zastosowanie tego rodzaju ledów, jest bardziej trwalsze niż często stosowane  LED COB.

Jednym z atutów jest to, że przewód zasilajacy wprowadza się do kostki zaciskowej, która jest umieszczona w hermetycznej obudowie. W porównaniu z większością naświetlaczy na rynku, które maja przewód zasialjacy wyprowadozny na zewnątrz,  rozwiązanie nasze nie wymaga stosowania dodatkowych puszek przyłączeniowych.

Zapraszamy do oglądania karty katalogowej, po więcej szczegółów proszę dzwonić do działu handlowego.

 

 

Ostatnie artykuły