Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Najjaśniejszy PANEL LED w Polsce

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą NOWOŚĆ Panel GRANDE do zastosowania w biurze, sklepie czy domu

Coraz bardziej popularną formą oświetlenia wnętrz są lampy led. Ich wysoka wydajność, nowocześny wygląd i niezawodność przekonują klientów. Duża ilość lumenów uzyskanych z 1W gwarantuje oszczędność dla portfela oraz wysoką jakość pracy. W panelu LED GRANDE zastosowaliśmy barwę światła 4000K, która jest najbardziej podobna do naturalnej. Dzięki temu wzrok użytkowników nie męczy się.

Wysokiej jakości światło pochądzące z panelu GRANDE idealnie sprawdzi się w sufitach podwieszanych. Dzięki wymiarom dostosowanym do starych opraw rstrowych wymiana na nowe lampy led jest prosta i szybka.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z naszymi handlowcami.

Ostatnie artykuły