Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Kolejny tydzień, kolejne targi

Relacja z Seminariów Regionalnych - Targów dla architektów, projektantów, biur projektowych i inwestorów instytucjonalnych w Poznaniu i Szczecinie 19-20.02.2019 r.

W ramach Instalacji elektrycznych i Automatyki budynków omówione zostały tematy związane z zakresem instalacji do 1 kV tj.: oświetlenie, okablowanie (w tym strukturalne), zabezpieczenie instalacji elektrycznej, rozdzielnie niskich napięć, zasilanie awaryjne, ochrona odgromowa, zarządzanie i sterowanie budynkiem, monitoring, alarmy itp. Firma Leding.EU zaprezentowała szeroką gamę produktów do oświetlania budynków mieszkalnictwa wielorodzinnego, biur, hal, ulic oraz placów i parkingów. Cieszymy się z tak dużej frekwencji zarządców nieruchomości oraz instalatorów elektrycznych. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z seminariów.

Ostatnie artykuły