Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Jakie korzyści wynikają ze zmiany oświetlenia na LED w halach przemysłowych i magazynowych?

Zmiana oświetlenia w halach przemysłowych i magazynowych to bardzo istotny krok dla właścicieli i pracowników.

Zmiana oświetlenia w halach przemysłowych i magazynowych to bardzo istotny krok mający swoje przełożenie nie tylko na komfort pracy osób zatrudnionych, ale również na aspekt ekonomiczny. Odpowiednio dobrane oraz skonfigurowane oświetlenie LED zapewnia bezpieczeństwo osobom znajdującym się w magazynie, a także pozwala na sprawne poruszanie się różnego
rodzaju pojazdami po powierzchni hali. Istnieje wiele modeli lamp, które zostały stworzone z myślą o montażu właśnie
w tego typu przestrzeniach.
Produktem idealnym do montażu w halach przemysłowych i magazynowych jest lampa High Bay SPACE LED. Jej
ważnym elementem jest ściemniacz, który pozwala na dostosowanie jasności świecenia do aktualnych warunków
panujących w przestrzeni magazynowej. Lampa High Bay Space posiada zasilacz  renomowanej firmy Mean Well oraz ledy LUMILEDS, a jej sprawność świetlna wynosi 135 lm/W. Akcesorium świeci strumieniem światła o temperaturze barwowej 5000 K, co sprawia, że jest ono idealne do wykonywania precyzyjnych czynności na powierzchni hali. Obudowa lampy wykonana jest z aluminium oraz ze szkła hartowanego. Może pracować w temperaturze -30 do +50 stopni Celcjusza. Dodatkowo posiada takie akcesoria montażowe jak:uchwyt, klosz poliwęglanowy, klosz aluminiowy i kartkę ochronną. Dzięki zainstalowaniu lamp typu High Bay Space zyskują Państwo najlepsze oświetlenie na hali przemysłowej lub magazynowej, które będzie służyło na wiele wiele lat oraz będzie generowało bardzo duże oszczędności w porównaniu do lamp rtęciowych, które najczęściej spotykamy w tego typu pomieszczeniach. 
Kolejnym produktem, który rekomendujemy jest lampa hermetyczna LINEA LED.Posiada ona II klasę ochrony przeciwpożarowej i może być użytkowana w temperaturze od –15 do nawet +45 stopni Celsjusza. Akcesorium zostało stworzone z myślą o pracy w trudnych warunkach mikroklimatycznych, w których może pojawić się wilgoć oraz kurz. Dlatego też akcesorium posiada klasę szczelności IP 65, a dodatkowo wykonanie z poliwęglanu zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oświetlenie LED posiada możliwość łączenia liniowego, co jest niezwykle istotne przede wszystkim w dużych przestrzeniach magazynowych z ograniczonym dopływem światła naturalnego.
Posiadamy również w swojej ofercie najlepsze świetlówki szklane na rynku, mianowicie świetlówki LINIO o wydajnościach 100,125 i 160lm/W.  Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie trzeba doświetlić jakieś miejsce pracy. 
Reasumując przeciętny czas eksploatacji technologiiLED wynosi od 10.000 do nawet 50.000 godzin, co jest wynikiem nieosiągalnym dla akcesoriów tradycyjnych. Ponadto lampy LED są dostępne w wielu temperaturach barwowych, dzięki czemu każdy z użytkowników znajdzie akcesorium najodpowiedniejsze dla swoich potrzeb. Oprócz tego oświetlenie LED jest
przyjemniejsze w odbiorze, przez co nie męczy oczu i pozwala na przeprowadzanie znacznie bardziej precyzyjnych prac.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który przybliży Państwu powyższą tematykę i odpowie na wszystkie pytania. 

Ostatnie artykuły