Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Jakie korzyści ma instalator ze współpracy z firmą Leding.EU?

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkich instalatorów w naszym kraju.

Każdy instalator oczekuje od dostawcy przemyślanych rozwiązań montażowych, bardzo dobrej jakości produktów w konkurencyjnych cenach, opiekuna handlowego, który potrafi doradzić jaki produkt gdzie zastosować, dostępności produktów i szybkiej dostawy, długich terminów płatności i profesjonalnej i sprawnej obsługi. W firmie Leding.Eu potrafimy spełnić te powyzsze oczekiwania, ponieważ bardzo duży procent naszych klientów to są właśnie firmy instalatorskie i z doświadczenia wiemy co jest im potrzebne. 

Jakie korzyści zatem ma instalator ze współpracy z naszą firmą?

Po pierwsze zyskuje on czas, który jak wiemy jest jedną z najważniejszych spraw w obecnych czasach. Jak to zrobić? Dzięki współpracy z firmą Leding.Eu instalator może wspólnie poszukiwać klientów oraz zleceń na montaż lamp ledowych w całej Polsce. Współpracujemy m.in z takimi podmiotami jak spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe itp. Możemy zlecać instalatorom montaż lamp, a instalatorzy nam dostawę lamp do montażu. Generuje to wspólną korzyść i zysk. Nasza firma na piedestale stawia kwestię intuicyjnego montażu lamp LED. Posiadamy przemyślane i sprawne rozwiązania montażowe automatycznych plafonów LED na klatki schodowe, do piwnic, lamp ulicznych i parkowych, paneli LED, świetlówek LED, naświetlaczy LED z dodatkowym złączem zasilania, lamp typu High Bay oraz wielu innych. Montaż naszych produktów jest sprawne i szybkie, dzięki czemu zaoszczędzony czas można poświęcić na inne sprawy. 

Po drugie instalator zyskuje bardzo dobrej jakości produkty, których awaryjność kształtuje się na poziomie 0,5%. Każdy nasz produkt jest przebadany w Niezależnym Laboratorium Fotometrycznym. Montując nasze lampy możesz zapomnieć o podjazdach serwisowych!

 Po trzecie każdy instalator obsługiwany jest przez profesjonalnego opiekuna handlowego, który w każdej sytuacji doradzi jakie lampy LED zastosować i poinformuje o aktualnych nowinkach technicznych.

 Po czwarte gwarantujemy dostępność produktów, praktycznie od ręki. Lampy LED, które posiadamy na magazynie wysyłamy w ten sam dzień, instalator ma je na drugi dzień u siebie. Dodatkowo każdy produkt przed wysyłką jest sprawdzony, co gwarantuje pewność, bezpieczeństwo i generuje zaufanie, które jest kluczowe w biznesie.

 Piąta korzyść to cena - jesteśmy producentem lamp LED, stąd naszym partnerom w biznesie jesteśmy w stanie zaproponować najlepszy ceny na rynku przy zachowaniu bardzo dobrej jakości produktów. 

Po szóste jesteśmy w stanie zaproponować współpracę z projektantem oświetlenia LED oraz dostępność do plików fotometrycznych naszych produktów. Jest to aktualnie bardzo ważna sprawa, ponieważ często przed montażem lamp LED potrzebne jest wykonanie projektu. Przy współpracy z nami instalator nie musi się o to martwić. 

Siódma korzyść terminy płatności, które staramy się, aby były jak najdłuższe nawet do 60 dni. 

Ósma jakże ważne korzyść to renoma - zysk w oczach inwestora. Bardzo często instalatorzy żalili się nam, że musieli świecić oczami przed inwestorem, ponieważ lampy od innych firm nie spełniały oczekiwań, nie trzymały parametrów świetlnych lub nie spełniały norm. Współpracując z nami instalator ma pewność, że posiada produkty jednego z najlepszych producentów lamp LED w Polsce i deklarując ich parametry świetlne inwestorowi, mają one odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

Zapraszamy do współpracy wszystkich instalatorów w kraju!

Pamiętaj TWÓJ SUKCES TO I NASZ SUKCES!

Ostatnie artykuły