Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Jak zamontować oprawy LED - Seminaria Regionalne Bydgoszcz

12 lutego mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać z Państwem, podczas Seminariów Regionalnych w Bydgoszczy, gdzie znajduje się nasza siedziba

Podłączanie opraw led nie różni się od tradycyjnych lamp, jednak nasza firma wprowadziła wiele udogodnień aby ich mocowanie było szybsze i bardziej efektywne.

Produkowane przez Leding.EU oprawy posiadają kilka możliwości montażu. Klient może dostosować je dowolnie do swojego wnętrza. W panelach LED można zastosować linki, klipsy lub ramki natynkowe, a także ułożyć panel na stelażu sufitu kasetonowego. Dzięki temu przestrzeń może być zaaranżowana na wiele sposobów. Wiele z naszych lamp można zawiesić zarówno na suficie, jak i na ścianach. Oprawy przemysłowe posiadają specjalne uchwyty z możliwością regulacji kąta nachylenia.

Podczas Seminariów Regionalnych dla Projektantów i Instalatorów Instalacji Elektrycznych i Automatyki Budynków jesteśmy w stanie dokładnie omówić osobiście każdą z naszych opraw led. Ostatnio mieliśmy okazję spotkać się w Państwem w Bydgoszczy. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego wydarzenia i kontaktu z naszymi handlowcami.

Ostatnie artykuły