Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Jak zamontować oprawy LED - Seminaria Regionalne Bydgoszcz

12 lutego mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać z Państwem, podczas Seminariów Regionalnych w Bydgoszczy, gdzie znajduje się nasza siedziba

Podłączanie opraw led nie różni się od tradycyjnych lamp, jednak nasza firma wprowadziła wiele udogodnień aby ich mocowanie było szybsze i bardziej efektywne.

Produkowane przez Leding.EU oprawy posiadają kilka możliwości montażu. Klient może dostosować je dowolnie do swojego wnętrza. W panelach LED można zastosować linki, klipsy lub ramki natynkowe, a także ułożyć panel na stelażu sufitu kasetonowego. Dzięki temu przestrzeń może być zaaranżowana na wiele sposobów. Wiele z naszych lamp można zawiesić zarówno na suficie, jak i na ścianach. Oprawy przemysłowe posiadają specjalne uchwyty z możliwością regulacji kąta nachylenia.

Podczas Seminariów Regionalnych dla Projektantów i Instalatorów Instalacji Elektrycznych i Automatyki Budynków jesteśmy w stanie dokładnie omówić osobiście każdą z naszych opraw led. Ostatnio mieliśmy okazję spotkać się w Państwem w Bydgoszczy. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego wydarzenia i kontaktu z naszymi handlowcami.

Ostatnie artykuły