Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Jak uniknąć dotykania włącznika światła na klatkach schodowych?

Sytuacja, w której znaleźliśmy się ostatnio skłania wszystkich do przestrzegania w bardziej restrykcyjny sposób zasad higieny

Zastanawiali się Państwo ile zagrażających nam drobnoustrojów może znajdować się na małym włączniku światła? Nie znamy dokładnej liczby, jednak w miejscach ogólnodostępnych ilości te z pewnością są znaczne. Dzięki nam można uniknąć niepotrzebnego dotykania klawisza.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją automatycznych lamp z czujnikami ruchu i zmierzchu. Dzięki temu rozwiązaniu śwatło załączane jest w bardzo higieniczny sposób bez użycia rąk, a tradycyjne włączniki mogą zostać zlikwidowane. W gamie naszych produktów znajdą Państwo plafony działające dzięki podczewieni oraz promieniowaniu mikrofalowemu.

Zachęcamy wszystkich klientów do skorzystania z tego rowiązania, zwłaszcza, że posiadamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Nasza firma działa obecnie w normalnym trybie, stosując jednak podwyższone środki bezpieczeństwa. Handlowcy wykonują swoje obowiązki zdalnie, dlatego szczególnie polecamy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Ostatnie artykuły