Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Jak uniknąć dotykania włącznika światła na klatkach schodowych?

Sytuacja, w której znaleźliśmy się ostatnio skłania wszystkich do przestrzegania w bardziej restrykcyjny sposób zasad higieny

Zastanawiali się Państwo ile zagrażających nam drobnoustrojów może znajdować się na małym włączniku światła? Nie znamy dokładnej liczby, jednak w miejscach ogólnodostępnych ilości te z pewnością są znaczne. Dzięki nam można uniknąć niepotrzebnego dotykania klawisza.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją automatycznych lamp z czujnikami ruchu i zmierzchu. Dzięki temu rozwiązaniu światło załączane jest w bardzo higieniczny sposób bez użycia rąk, a tradycyjne włączniki mogą zostać zlikwidowane. W gamie naszych produktów znajdą Państwo plafony działające dzięki podczerwieni oraz promieniowaniu mikrofalowemu.

Zachęcamy wszystkich klientów do skorzystania z tego rozwiązania, zwłaszcza, że posiadamy wieloletnią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Nasza firma działa obecnie w normalnym trybie, stosując jednak podwyższone środki bezpieczeństwa. Handlowcy wykonują swoje obowiązki zdalnie, dlatego szczególnie polecamy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Ostatnie artykuły