Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Dlaczego nasze rastry są najlepsze?

Jak dostosowaliśmy produkt do potrzeb klienta i zmieniającego się rynku?

Kilka lat temu klienci zaczęli stosować w swoich wnętrzach głównie lampy LED ze zintegrowanym źródłem światła, rezygnująć z opraw rastrowych. Ich wygląd może być różnorodny, dlatego cieszyły się ogromnym powodzeniem. Problem z tego typu oświetleniem zaczął pojawiać się po kliku latach, gdy słabej jakości produkty innych producentów przestawały świecić/uszkadzały się. W takiej sytuacji wymagana była wymiana całej oprawy. Firma Leding.eu postanowiła nie iść za bardzo popularnym nurtem i zrezygnować z opraw rastrowych. Wręcz przeciwnie, postanowiliśmy ulepszyć swój produkt, ponieważ wiedzieliśmy, że w niedługim czasie trend będzie odwrotny.

Nasze rastry posiadają specjalnie wyprofilowane odbłyśniki, dzięki którym wyeliminowane zostaje zjawisko olśnienia. Boki produktu zostały poszerzone i wzmocnione. W ten sposób uzyskaliśmy mocną, stabilną lampę, która w żaden sposób nie zmienia swojego ksztłtu podczas montażu. Dodatkowo poszerzyliśmy asortyment świetlówek led, dzięki czemu ta sama oprawa może posiadać różne barwy światła oraz zróżnicowaną ilość lumenów, w zależności od preferencji klienta.

Oprawy rastrowe przystosowane są do źródeł światła LED i ze względu na bezpieczeństwo użtkowników zasilane jednostronnie. 

Z doświadczenia wiemy, że na rynku brakuje tak dobrych jakościowo produktów, dlatego nasze rastry cieszą się ogromnym powodzeniem.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego działu handlowego.

Ostatnie artykuły