Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Dlaczego lampa led migocze?

Oprócz uszkodzonego źródła światła czy wadliwej instalacji może mieć to także inną genezę.

Często producenci oświetlenia led decydują się wyprodukować lampy zaprojektowane w nieodpowiedni sposób. Takie rozwiązanie jest o wiele tańsze ale jego skutkiem jest często nawet widoczny gołym okiem Flicker.

Ledy, które migoczą są najczęstszą nieprawidłowością, którą dostrzega użytkownik po zakupie. Oprócz nieestetycznego wyglądu pomieszczenia, w którym użytkowana jest lampa może to powodować także negatywne skutki dla zdrowia. Objawia się to brakiem koncentracji, bólami głowy, pieczeniem oczu czy nadpobudliwością/nerwowością.

Leding.EU od wielu lat produkuje i testuje wszystkie swoje produkty aby zapewnić Państwu najwyższą jakość podczas ich użytkowania. Takie i inne tematy omawiamy z uczestnikami podczas Seminariów Regionalnych Instalacji Elektrycznych i Automatyki Budynków. Ostatnia edycja odbyła się w Sopocie 11 lutego 2020 r. Zachęcamy do oglądania fotorelacji z tego wydarzenia oraz do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu w tym mieście (04.06.2020r.).

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych handlowców

Ostatnie artykuły