Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Czym oświetlić place i parkingi?

Zarządcy nieruchomości często zastanawiają się jakie będzie najlepsze rozwiązanie do oświetlenia części wspólnych budynków i terenów otwartych. Z pomocą przychodzi firma Leding.EU

Posiadamy wiele modeli opraw led do oświetlenia zewnętrznego. Nero LED najlepiej sprawdza się do rozjaśnienia dużych powierzchni, jednocześnie posiadając wysoką wydajność świetlną. Mogą Państwo zobaczyć jakość zastosowania tych opraw w zakładce realizacje, gdzie opisany jest montaż dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

Długie, wąskie powierzchnie, takie jak chodniki czy ulice powinny być oświetlane lampami, które posiadają soczewki. Dzięki ich specjalnemu kształtowi, kąt rozsyłu światła skupia się tylko w miejscu użytkowania. Można uniknąć niepotrzebnego rozjaśniania fasad budynków. Jest to wszczególnie uciążliwe dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, gdzie przez okna mieszkań wpada niepotrzebna poświata. Doskonałym produktem w takich przypadkach jest lampa Vetro LED.

Zachęcamy Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zarządców Nieruchomości oraz instalatorów instalacji elektrycznych do kontaktu z naszym działem handlowym.

Ostatnie artykuły