Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Czym oświetlić place i parkingi?

Zarządcy nieruchomości często zastanawiają się jakie będzie najlepsze rozwiązanie do oświetlenia części wspólnych budynków i terenów otwartych. Z pomocą przychodzi firma Leding.EU

Posiadamy wiele modeli opraw led do oświetlenia zewnętrznego. Nero LED najlepiej sprawdza się do rozjaśnienia dużych powierzchni, jednocześnie posiadając wysoką wydajność świetlną. Mogą Państwo zobaczyć jakość zastosowania tych opraw w zakładce realizacje, gdzie opisany jest montaż dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

Długie, wąskie powierzchnie, takie jak chodniki czy ulice powinny być oświetlane lampami, które posiadają soczewki. Dzięki ich specjalnemu kształtowi, kąt rozsyłu światła skupia się tylko w miejscu użytkowania. Można uniknąć niepotrzebnego rozjaśniania fasad budynków. Jest to wszczególnie uciążliwe dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, gdzie przez okna mieszkań wpada niepotrzebna poświata. Doskonałym produktem w takich przypadkach jest lampa Vetro LED.

Zachęcamy Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zarządców Nieruchomości oraz instalatorów instalacji elektrycznych do kontaktu z naszym działem handlowym.

Ostatnie artykuły