Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Czy lampy administracyjne są potrzebne?

Co mówi polskie prawo na temat oświetlania i eksponowania adresu na elewacji budynku?

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo istotny jest fakt, posiadania dobrze umiejscowionej "lampy policyjnej". Dzięki niej służby ratunkowe mogą trafić na naszą posesję w szybki i bezproblemowy sposób.

Zgodnie z art. 64 Kodeksu Wykroczeń każdy budynek powinien posiadać tabliczkę z numerem porządkowym oraz nazwą ulicy/miejscowości. Dodatkowo powinna ona być utrzymana w należytym stanie i oświetlona. Za niedotrzymanie tego obowiązku grozi mandat.

Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie wszystkich danych na kloszu oprawy led posiadającej czujnik zmierzchu. Dzięki czemu nie ma potrzeby codziennego pamiętania o jej włączeniu. Firma Leding wychodzi naprzeciw potrzebom klienta i posiada w swoim asortymencie klika produktów tego typu (admino, pikto). Na każdym z nich mogą Państwo umieścić dowolną grafikę, rodzaj czcionki, czy jej kolor. W tym celu najlepiej skorzystać z arkusza wyboru lub skontaktować się z naszymi handlowcami.

Wiele spółdzielni mieszkaniowych korzysta z tego pomysłu i umieszcza na kloszu swoje logo. Dzięki temu zabiegowi wszystkie budynki wyglądają spójnie i estetycznie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej informacji.

Ostatnie artykuły