Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Czy lampa hermetyczna może spełniać normy oświetleniowe w przemyśle?

Oświetlenie przemysłowe do magazynów, hal produkcyjnych oraz miejsc o wymagających warunkach musi spełniać odpowiednie parametry. Dzięki temu uzyskujemy jego bezawaryjną pracę oraz długą żywotność.

Jakość oświetlenia w istotny sposób przekłada się na wydajność pracowników. Nie powinno męczyć wzroku oraz wydzielać minimalną ilość ciepła. Lampy montowane w miejscu pracy muszą zachowywać stabilne parametry przez wiele lat, jak nasza oprawa hermetyczna nowej generacji Linea LED o barwie 6500K. Oświetlenie na halach i magazynach powinno być najwyższej wydajności. Biorąc pod uwagę wszystkie te elementy inwestor może spodziewać się znacznego zmniejszenia zużycia energii elektrycznej.

Przestrzeń przemysłowa wymaga też specjalnego podejścia w zakresie projektowania, doboru oraz montażu lamp i źródeł światła. Miejsca pracy podlegają restrykcyjnym normą oświetlenia elektrycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Zachęcamy do skontaktowania się z działem handlowym i projektowania.

Ostatnie artykuły