Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Czy lampa hermetyczna może spełniać normy oświetleniowe w przemyśle?

Oświetlenie przemysłowe do magazynów, hal produkcyjnych oraz miejsc o wymagających warunkach musi spełniać odpowiednie parametry. Dzięki temu uzyskujemy jego bezawaryjną pracę oraz długą żywotność.

Jakość oświetlenia w istotny sposób przekłada się na wydajność pracowników. Nie powinno męczyć wzroku oraz wydzielać minimalną ilość ciepła. Lampy montowane w miejscu pracy muszą zachowywać stabilne parametry przez wiele lat, jak nasza oprawa hermetyczna nowej generacji Linea LED o barwie 6500K. Oświetlenie na halach i magazynach powinno być najwyższej wydajności. Biorąc pod uwagę wszystkie te elementy inwestor może spodziewać się znacznego zmniejszenia zużycia energii elektrycznej.

Przestrzeń przemysłowa wymaga też specjalnego podejścia w zakresie projektowania, doboru oraz montażu lamp i źródeł światła. Miejsca pracy podlegają restrykcyjnym normą oświetlenia elektrycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Zachęcamy do skontaktowania się z działem handlowym i projektowania.

Ostatnie artykuły