Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Czujnik ruchu w świetlówce - sposób na oszczędność prądu bez zmiany lamp.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat świetlówek z wbudowanym czujnikiem ruchu.

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem klientów cieszą się lampy LED z wbudowanym czujnikiem ruchu. Na szczególną uwagę zasługują świetlówki LED. Mogą być one montowane w bardzo wielu miejscach – na korytarzach, na klatkach schodowych czy też w piwnicach. Ich bardzo dużą zaletą jest automatyczne działanie, a także troska o oszczędność energii elektrycznej. Świetlówki z czujnikiem ruchu nie wymagają bowiem przełączania włącznika światła, a dodatkowo zapewniają samoczynne wygaszanie lampy, gdy nie wykryją ruchu w pomieszczeniu. Przygasają na około 4W. Nie gasną w 100%. 
Leding w swojej ofercie rekomenduje świetlówki LED T8 z czujnikiem ruchu mikrofalowym. Posiadają one kąt świecenia 300 stopni, szkło mleczne i oczywiście wbudowany czujnik ruchu MV. Moc takiej świetlówki to 18W, a sprawność świetlna to 125lm/W. 
Gdzie zamontować świetlówki LED T8 z czujnikiem ruchu?
Tego typu lampy znajdą swoje zastosowanie w miejscach często uczęszczanych, jak na przykład szkoły, zakłady pracy, bloki, urzędy, garaże podziemne, magazyny, sklepy, różnego rodzaju obiekty handlowo usługowe lub hale przemysłowe. Oprócz tego mogą być montowane także w domach jednorodzinnych, w miejscach takich jak piwnice oraz pomieszczenia gospodarcze. Wszystko to sprawia, że oświetlenie LED wyposażone w czujnik ruchu jest obowiązkowym elementem wielu budynków, a szeroka gama produktów wyposażonych w ten dodatkowy moduł powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Ostatnie artykuły