Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Jakie są plusy z modernizacji oświetlenia panelami LED?

Co dają panele LED oprócz oszczędności?

Wielu inwestorów zastanawia się czy wprowadzenie paneli led się opłaca. Stanowczo możemy stwierdzić, że tak. Oprócz oczywistych względów, takich jak oszczędności, mają też wiele innych zalet.

Posiadają różne rozmiary oraz rodzaje montażu. Można zastosować je w sufitach podwieszanych, kasetonowych, zamontować natynkowo lub zawiesić na linkach. Firma Leding.eu posiada w swoim asortymencie panele o wymiarch 60x60 cm (PLATO-3, PLATO ULTRA, PLATO-3 BIS, PLATO ULTRA BIS, GRANDE, AQUARIO) oraz 120x30 cm (LUNGO i LUNGO BIS). Każdy z nich posiada różne właściwości. Przykładem może być panel LED Ultra, który świetnie nadaje się do biur lub instytucji publicznych (szkoły, szpitale). Jego współczynnik olśnienia UGR jest mniejszy niż 19. Oznacza to, że praca w takich warunkach oświetleniowych będzie dla nas nieuciążliwa.

Panele LED są eleganckie i pasują do większości pomieszczeń. Ze względu na swoją budowe bardzo dobrze prezentują się w lokalach o różnych sposobach użytkowania. Mogą być jednocześnie niewidoczne -1 cm grubości, jak i rzucać się w oczy - zamontowane na linkach.

Z powodzeniem mogą zastąpić lampy starszych technologii oraz rastry ze świetlówkami fluorescencyjnymi. Nasze panele są bardzo wydajne (nawet 120 lm/W), dlatego ilość punktów świetlnych podczas modernizacji ulegnie zmniejszeniu. Jednocześnie wkładamy dużo starań aby produkowane przez Leding oprawy były jak najwyżej jakości. Zastosowane przez nas zasilacze pozwalają uniknąć uciążliwego efektu migotania w lampach.

Rozmiary tego typu opraw zostały dobrane w taki sposób aby mogły zostać zastosowane na miejscu lamp starych technologii. Dlatego wymiana jest bardzo szybka i bezproblemowa (1:1).

Przypominamy również, że nasze panele LED posiadają Atest Higieniczny PZH

Po więcej szczegółów zapraszamy do działu handlowego.

Ostatnie artykuły