Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Za nami kolejne spotkanie w Kielcach

6 lutego mieliśmy przyjemność widzieć się z Państwem podczas seminarium świętokrzyskiego

Seminaria skierowane są do projektantów i wykonawców instalacji niskich napięć. W ramach Instalacji elektrycznych i Automatyki budynków omawiane są tematy związane z zakresem uprawnień upoważniających do projektowania instalacji elektrycznych do 1 kV, takich jak oświetlenie. Marka Leding.EU po raz kolejny miała okazję zaprezentować swoje najnowsze produkty oraz ciekawostki z zakresu źródeł światła LED.

Technologia nieustannie posuwa się naprzód, dlatego podczas tej serii spotkań mogą Państwo dowiedzieć się zawsze najbardziej aktualnych informacji dotyczących instalacji elektrycznych i automatyki budynków. Zachęcamy do kontaktu z organizatorem w celu uczestnictwa w innych miastach Polski.

Więcej szczegółów na temat naszego asortymentu znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Ostatnie artykuły