Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Oprawy typu highbay - oświetlenie hal przemysłowych

W związku z problemem rosnących cen prądu w naszym kraju, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Do naszego asortymentu dodajemy kolejną oprawę przemysłową STELLA, dzięki której możliwe są duże oszczędności zużycia energii elektrycznej przy takiej samej, a nawet większej jasności.

Podejmując się kompleksowej wymiany lamp na dużych obiektach korzyści mogą być ogromne, a zgromadzone fundusze przeznaczone na inne cele. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami lampy oraz pozostałych modeli.

Oferujemy także finansowanie z oszczędności w przypadku gdy istnieje potrzeba podzielenia płatności na raty. Zapraszamy do kontaktu.

Ostatnie artykuły