Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Nasze lampy oświetliły stadninę koni w Olimpinie

Montaż opraw na halach o dużym zapyleniu oraz w trudnych warunkach to dla nas nie problem

Pewnie wielu z Państwa ma problem jakie lampy zastosować w miejscach, gdzie będą one szczególnie mocno eksploatowane. Duża wilgotność, niskie temperatury oraz szczególnie mocne zapylenie mogą skracać czas pracy produktu. Leding.EU chce sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Na zamieszczonych powyżej zdjęciach widać efekty końcowe przeprowadzonej przez nas modernizacji. Pomimo niedawnej wymiany przez właściciela źródeł światła u innego producenta efekt był niewystarczający, dlatego zwrócł się on z prośbą do LEDING.EU. Zastosowaliśmy nasze lampy HIGHBAY SPACE do oświetlenia ujeżdżalni koni. Ich wydajność świetlna jest najwyższa z dostępnych na rynku, a odowiednie dobranie mocy oraz ich ilości poskutkowało równomiernym rozmieszczeniem oświetlenia. Dodatkowo instalacja została podzielona na kilka stref. Właściciel nie musi dzięki temu załączać lamp na terenie, który nie jest w danej chwili użytkowany.

Duże obawy ze strony inwestorów występują także w stosunku do przegrzewania się oprawy. Oprócz zapylenia terenu, na halę często dostają się dodatkowi goście - ptaki. W źle zaprojektowanych lampach produkowane przez nie zanieczyszczenia mogą skutkować osłanianiem radiatorów i awaryjnością lampy. W naszym produkcie ten problem nie występuje. Kształ żebrowania dobrany jest w taki sposób aby mimo ewentualnych zanieczyszczen oprawadalej bez problemu sprawowała swoje funkcje.

 

Ostatnie artykuły