Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem nowoczesnego oświetlenia. Ostatnie realizacje to między innymi montaż lamp na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, a także oświetlenie stadniny koni. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również projektowaniem iluminacji zgodnie z życzeniem klienta.

W ostatnim czasie nasza oferta została uzupełniona o ledowe żarówki do opraw parkowych, które charakteryzują się odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak opady deszczu czy niska temperatura. Oprawy LED to także gwarancja energooszczędności, co jest szczególnie ważnym aspektem dla miast chcących funkcjonować w zgodzie z naturą. Prezentowana na stronie internetowej żarówka „CORN FORTE” może być wykorzystana jako zamiennik dla tradycyjnych jarzeniówek, których działanie często pozostawia wiele do życzenia.

Znajdujące się w naszym katalogu lampy odznaczają się przede wszystkim bardzo dużą wydajnością,a wiele z nich posiada kąt świecenia wynoszący 360 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, a także z naszą aktualną ofertą, która w ostatnim czasie została bardzo mocno wzbogacona.

Jak uzyskać estetyczną linię świetlną?

Lampa hermetyczna LINEA LED w barwie dziennej doskonale nadaje się do pomieszczeń przemysłowych, magazynowych, garaży czy hal produkcyjnych.

Lampa liniowa LED to świetna alternatywa dla opraw świetlówkowych, ponieważ posiada zintegrowane źródło światła. Dzięki szczelności IP 65 gwarantuje ochronę przed pyłami, kurzem i bryzgami wody. Sprawdzi się także dzięki temu, jako oświetlenie zewnętrzne. Linea LED jest bardzo prosta w podłączaniu. Dodatkowo posiada możliwość szeregowego montażu, co pozwala uzyskać jednolitą linię świetlną. Przystosowana jest do instalacji natynkowej lub w sufitach z możliwością zawieszania (linki). Uniwersalny wymiar (120cm) pozwala zastąpić dotychczasowe oprawy z dwoma świetlówkami jarzeniowymi, pobierającymi ponad 72W. Uzyskujemy dzięki temu blisko 50% ozczędności. Dodatkowym atutem jest również fakt, że lampa hermetyczna linea LED posiada współczynnik PF=0,99. Prowadzi to do bliskiemu "0" poborowi mocy biernej.

Do 24 stycznia trwa promocja -30% od cen hurtowych na lampę LINEA LED w barwie 4500K - zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Ostatnie artykuły