Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego asortymentu i wydarzeniami związanymi z naszą firmą.

Jak uzyskać estetyczną linię świetlną?

Lampa hermetyczna LINEA LED w barwie dziennej doskonale nadaje się do pomieszczeń przemysłowych, magazynowych, garaży czy hal produkcyjnych.

Lampa liniowa LED to świetna alternatywa dla opraw świetlówkowych, ponieważ posiada zintegrowane źródło światła. Dzięki szczelności IP 65 gwarantuje ochronę przed pyłami, kurzem i bryzgami wody. Sprawdzi się także dzięki temu, jako oświetlenie zewnętrzne. Linea LED jest bardzo prosta w podłączaniu. Dodatkowo posiada możliwość szeregowego montażu, co pozwala uzyskać jednolitą linię świetlną. Przystosowana jest do instalacji natynkowej lub w sufitach z możliwością zawieszania (linki). Uniwersalny wymiar (120cm) pozwala zastąpić dotychczasowe oprawy z dwoma świetlówkami jarzeniowymi, pobierającymi ponad 72W. Uzyskujemy dzięki temu blisko 50% ozczędności. Dodatkowym atutem jest również fakt, że lampa hermetyczna linea LED posiada współczynnik PF=0,99. Prowadzi to do bliskiemu "0" poborowi mocy biernej.

Do 24 stycznia trwa promocja -30% od cen hurtowych na lampę LINEA LED w barwie 4500K - zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Ostatnie artykuły