Od ich sprawnego działania zależy widoczność na drodze, a co za tym idzie bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych. Z pomocą technologii LED można stworzyć oświetlenie ulic, które nie tylko charakteryzuje się dużo wyższą wydajnością, ale również odporne jest na działanie niesprzyjających warunków pogodowych.

Oświetlenie placów, parkingów i ulic

Ulice i parkingi pozbawione oświetleniastanowią niebezpieczeństwo dla wszystkich ich użytkowników – kierowcy nie są w stanie dostrzec przechodzących przez jezdnie pieszych, zaś sami przechodnie z pewnością nie czują się komfortowo, błądząc w ciemnościach.

Wykorzystujące technologię LED lampy są dla ulicznego oświetlenia prawdziwym przełomem. Nie tylko charakteryzują się o wiele dłuższym okresem świecenia niż stosowane do tej pory rozwiązania, ale również, dzięki dużej odporności na uderzenia i wstrząsy skutecznie opierają się niekorzystnym warunkom pogodowym. Ze względu na panujące na zewnątrz trudne warunki, tego typu instalacje muszą cechować się szczególną wytrzymałością i solidnością, dlatego w trakcie każdej realizacji dokładamy wszelkich starań, aby oświetlenie mogło bez przeszkód i przez długi czas pełnić swoją funkcję.