To zrozumiałe, że chcemy, aby wnętrza naszych mieszkań były jasne i przytulne, żeby zachęcały do spędzania w nich czasu. Zamiana tradycyjnych lamp na nowoczesne oświetlenie LED to szansa nie tylko na zbudowanie w każdym wnętrzu wyjątkowego klimatu, ale również na dużą oszczędność dla domowego budżetu.

Oświetlenie budynków mieszkalnych

Brak światła na klatce schodowej czy w piwnicy zawsze stanowi dla mieszkańców budynków wielorodzinnych duży problem. Lampy LED doskonale sprawdzą się w tego typu sytuacjach i odpowiednio zadbają o bezpieczeństwo lokatorów – nie tylko roztaczają przyjemne dla oka, ciepłe światło, ale przede wszystkim robią to o wiele wydajniej od tradycyjnych żarówek i halogenów, zużywając przy tym o wiele mniej energii. Modernizacja i wymiana oprawy na bardziej nowoczesną może przynieść wymierne oszczędności.

Projekty oświetlenia dla budynków mieszkalnych, które powstają w naszej pracowni zawsze tworzone są z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Rozwiązania, z których korzystamy podczas realizacji pozwalają na stworzenie instalacji dokładnie dopasowanej do potrzeb, a przy tym także atrakcyjnej pod względem wizualnym.