Kiedy ponad 50 lat temu opracowano prototyp diody luminescencyjnej nikt nie spodziewał się chyba, że pół wieku później technologia LED będzie jednym z najważniejszych filarów branży oświetleniowej. Niemal pod każdym względem przewyższa ona stosowane do tej pory tradycyjne źródła światła – jest bardziej wydajna, energooszczędna i przyjazna dla środowiska naturalnego, dzięki czemu znalazła zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki – od budownictwa i projektowania wnętrz po reklamę. 

Nasza firma zajmuje się tworzeniem nowoczesnych projektów oświetlenia LED zarówno dla budynków mieszkalnych jak i obiektów użyteczności publicznej oraz infrastruktury drogowej. Przy każdej realizacji korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i wydajnych rozwiązań, które pozwolą zadbać o doskonałą widoczność, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. 

Oświetlenie budynków mieszkalnych

To zrozumiałe, że chcemy, aby wnętrza naszych mieszkań były jasne i przytulne, żeby zachęcały do spędzania w nich czasu. Zamiana tradycyjnych lamp na nowoczesne oświetlenie LED to szansa nie tylko na zbudowanie w każdym wnętrzu wyjątkowego klimatu, ale również na dużą oszczędność dla domowego budżetu. 

Biura i urzędy

Odpowiednie oświetlenie to jeden z najważniejszych warunków ergonomicznego stanowiska pracy. Dzięki naszym lampom LED biurowe przestrzenie i wnętrza urzędów nabiorą zupełnie nowego charakteru, ale przede wszystkim umożliwią pracownikom swobodne wykonywanie swoich obowiązków i zadbają o odpowiednią atmosferę.

Uczelnie i szkoły

Niewłaściwe światło w trakcie nauki nie tylko nie pozwala się skupić, ale również może prowadzić do problemów ze wzrokiem. Projektowane przez naszą firmę oprawy LED dla szkół pozwolą uczniom i studentom swobodnie zdobywać wiedzę bez ryzyka uszczerbku na zdrowiu i wprowadzą do placówek edukacyjnych powiew nowoczesności. 

Oświetlenie placów, parkingów i ulic

Od ich sprawnego działania zależy widoczność na drodze, a co za tym idzie bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych. Z pomocą technologii LED można stworzyć oświetlenie ulic, które nie tylko charakteryzuje się dużo wyższą wydajnością, ale również odporne jest na działanie niesprzyjających warunków pogodowych.